V prosinci 2014 jsme čtenáře informovali, o připravovaném otevření nové pobočky Ford v Třebíči na Brněnské ulici nedaleko Kauflandu. Stavební práci již ustaly, uběhlo pár dalších měsíců a proto jsme se opět vydali za majitelem společnosti Karlem Hlouchem a Ing. Markem Hlouch, abychom zjistili, jak příprava autorizovaného dealerství Ford pokračuje.

Co Vás přimělo otevřít v Třebíči autorizované dealerství Ford?

MH: K otevření autorizovaného dealerství Ford a ke spojení značky Hlouch Motors se značkou Ford nás přiměla hlavně nepřítomnost zastoupení značky Ford a to nejen tady v Třebíči, ale i v okolních městech. Reakce a dotazy našich zákazníků a přátel vlastnících Fordy, zda uvažujeme o otevření zastoupení Ford, považuji za hlavní impuls, abychom o realizaci autorizovaného servisu Ford začali reálně uvažovat.

KH: Protože zákazníkům chceme poskytovat služby komplexně, jednání s importérem jsme vedli v duchu zastoupení dealerství jako celku, tzn. prodej nových vozidel, náhradních dílů a servisu značky Ford.

Jak jste pokročili s přípravami autorizovaného dealerství?

MH: Myslím, že jsme od prosince udělali velký kus práce, která je doufám vidět i na venek. Dokončili jsme stavbu, což byla pro nás hlavní priorita a podmínka pro realizaci autorizovaného dealerství Ford. Další, a to neméně důležité kroky se týkaly příprav nové pobočky Ford. Postupné vybavování autosalonu a autoservisu a výběr kvalitních pracovníků, jak pro prodej nových vozidel, tak pro servis vozidel Ford.

KH: Protože poskytujeme servis pro více značek vozidel, chceme zákazníkovi poskytnout komfort obsluhy odborníky se specializací na danou značku, se kterou zákazník jezdí.

Mohou tedy již nyní zákazníci nové dealerství Ford v Třebíči navštívit?

MH: Samozřejmě, máme již otevřeno, probíhá zkušební provoz, který nám ale nijak nebrání zákazníky obsloužit. Pro prodej nových vozidel máme zkušené prodejce, kterým v žilách koluje modrá forďácká krev. Ford má jednu z nejširších modelových palet v oblasti osobních i užitkových vozidel. Některé modely si již mohou zákazníci prohlédnout na prodejně. Zatím je to Fiesta, Focus, 8-mi místný Transit Custom Tourneo a zajímavý rodinný i podnikatelský vůz Transit Courier Tourneo. Dovolím si pozvat zákazníky na horkou novinku Ford Mondeo, která máme čerstvě k dispozici. Vystavené vozy záhy doplní testovací, aby zákazníci mohli vyzkoušet kvalitu produktů značky Ford. Připravujeme vozy s pestrou výbavou a pokrokovou technologií, které zaručují maximální bezpečnost a pohodlí posádky. S nimi zákazníky ochotně seznámí naši prodejci a zároveň připraví nabídku takzvaně "na míru", včetně financování, pojištění a nabídky příslušenství. Podrobnosti si mohou v teple svého domova přečíst a prohlédnout na našich webových stránkách ford.hlouch.cz, které jsou od března v provozu.

KH: Za povšimnutí rozhodně stojí užitková řada vozů Ford v čele s Fordem Transit, který letos slaví své 50-tiny. Je seřazena od nejmenšího Transitu Courier, Connect, Custom až po již zmíněné osobní verze Tourneo. Široká nabídka vozidel Ford umožní větším firmám sladit celou flotilu vozidel do jedné značky a tím si zjednodušit a zefektivnit správu vozového parku.

To jste především hovořilli o prodeji vozidel Ford a co servis? Mohou už zákazníci u Vás svoje vozy značky Ford servisovat?

MH: S příchodem jara, přesněji od 1.4.2015, již začneme na Brněnské ulici v Třebíči také s provozem autoservisu. V tuto dobu je hlavní téma pro řidiče přezutí a kontrola vozu po zimním provozu. Nabídneme zde služby pneuservisu všem zákazníkům, tedy jak majitelům vozů značky Ford, tak majitelům vozů ostatních značek. Zákazníci si tak budou moci u nás nechat vyměnit pneumatiky za letní, k tomu všemu nabídneme související služby jako uskladnění pneumatik, velmi důležitou kontrolu geometrie vč. tištěného protokolu, kontrolu klimatizace a další. Více o naší nabídce přezouvání a o ostatních nabídkách, bych opět zákazníky odkázal na naše nové webové stránky ford.hlouch.cz, nebo www.hlouch.cz, na sociální sítě facebook a google+ .

Jaké ještě další služby v rámci servisu vozidel zákazníkům na Brněnské ulici nabídnete?

KH: První měsíc pojede provoz řekněme v testovacím režimu, a celý náš tým udělá maximum, aby to zákazník nepocítil. Všem zákazníků nabídneme celou škálu služeb, tzn. mechanické opravy - záruční i pozáruční servis , opravu po nehodě s vlastní karosárnou i lakovnou a vyřízením celého průběhu škodní události za zákazníka, dále elektro opravy, kontrolu a seřízení geometrie, servis klimatizace, pneuservis, mytí a čištění vozidel., pick-up servis, odtah vozidel non-stop, půjčovnu vozidel nebo odborné poradenství a nesmím zapomenout na prodej náhradních dílů. To vše jsme schopni nabídnou také díky pobočce v Ostašově, kde nadále zůstane velké servisní zázemí.

Co je tedy cílem testovacího provozu?

MH: Naším záměrem, proč uvádíme testovací provoz, je sladit funkčnost provozu tak, aby zákazník byl nekompromisně plnohodnotně obsloužen v Třebíči nebo v Ostašově, a my mohli odladit všechny procesy v reálném provozu obou poboček. Připravujeme oficiální slavnostní otevření autorizovaného dealerství Ford, kterým tento testovací provoz ukončíme. Hlavním cílem naší stále rodinné firmy je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a navštíví nás, i když třeba nic nepotřebuje.

Přece jenom se vrátím k prodeji vozidel. Už jste nějaké vozy prodali?

MH: Jsem velice rád, že Vám mohu odpovědět “ANO”. Během krátké doby se podařilo prodat již několik vozů. To jen dokazuje, že Fordy v Třebíči mají svoji tradici a je o ně zájem. Minulý týden jsme předali vůz prvnímu zákazníkovi. Jednalo se o oblíbený rodinný vůz Ford S-max. Mimochodem v letošním roce přichází do prodeje druhá generace tohoto u Fordu velmi úspěšného modelu. Byla to pro nás velká událost a věříme,že stejně to cítí i noví majitelé vozu. První je jen jednou, proto jsme předání vozidla pojali slavnostněji a vyjímečně. Zákazník dostal mimo velmi atraktivní ceny také nadstandardní dárek.

Přejeme těmto zákazníkům ale i všem ostatním řidičům, aby je jejich vozy vždy šťastně dopravili a aby jejich řízení bylo pro všechny radostí a potěšením.

Tým Hlouch Motors

Zobrazte si kompletní článek!